Daňové a právní poradenství

Daňové, právní a účetní

služby

 

O nás

Jsme mezinárodně kooperující poradenská společnost, která poskytuje služby v oblasti právního a daňového poradenství, účetnictví a finančního poradenství. Pracujeme jako tým tak, abychom komplexně posoudili a vyřešili obchodní záměr klienta. Velký důraz přitom klademe na flexibilitu a rychlost. Vysoká odborná úroveň našich poradců je samozřejmostí.

Naše společnosti jsou evidovány u příslušných profesních komor – Komory daňových poradců ČR a České advokátní komory, stejně tak jako naši jednotliví spolupracovníci.

Naší specialitou jsou oblasti, ve kterých je nutné skloubit právní, daňové a účetní znalosti a zkušenosti, tj. zejména mezinárodní daňové právo, daňové spory, spory mezi společníky, restrukturalizace a optimalizace podniků. V těchto oblastech proto radíme nejen i jiným účetním a advokátním kancelářím.

K našim klientům patří nadnárodní společnosti, tuzemské i mezinárodní podniky střední velikosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti služeb, maloobchodu (retail), jakož i zpracovatelského průmyslu, nemovitostí a ICT průmyslu.

Klientům, kteří uskutečňují nadnárodní projekty nebo jsou mezinárodně organizováni, můžeme doporučit osvědčené spolupracující zahraniční poradenské kanceláře.