O nás

Jsme poradenská skupina, která poskytuje právní, daňové a účetní služby.

Naším cílem je poskytovat klientům komplexní poradenské výstupy zahrnující daňové, právní a účetní posouzení. Díky našim odborným znalostem a dlouholetým odborným zkušenostem je náš tým 15 profesionálů schopen nabídnout vysoce kvalitní služby a řešení šitá na míru.

Nedílnou součástí našich služeb je náš praktický přístup k řešeným úkolům. Pracujeme jako tým tak, abychom komplexně posoudili a vyřešili obchodní záměr klienta. Rozumíme, že poradenství, které poskytujeme, má zásadní význam pro rozhodování našich klientů.

Tím, že nabízíme pohotovou reakci, efektivitu, flexibilitu a osobní přístup očekávaný od butikové poradenské firmy, jsme schopni záležitostem našich klientů věnovat maximální pozornost.

Kromě poskytování standardních služeb se zaměřujeme na oblasti, ve kterých je nutné skloubit právní, daňové a účetní znalosti a zkušenosti, tj. zejména mezinárodní daňové právo, daňové spory, spory mezi společníky, restrukturalizace a optimalizace podniků. V těchto oblastech proto radíme i jiným účetním a advokátním kancelářím.

Naše společnosti jsou evidovány u příslušných profesních komor – Komory daňových poradců ČR (Zpartners Tax s.r.o.) a České advokátní komory (Zpartners advokáti s.r.o.), stejně tak jako naši jednotliví spolupracovníci.

Naše služby poskytujeme v českém, slovenském, anglickém, německém a ruském jazyce.